„OneMed“ – partneris

„OneMed“ visoje Europoje veikia kaip sveikatos priežiūros įstaigų partneris. Būti partneriais - reiškia dirbti kartu, siekiant tų pačių tikslų ir vienodai suprasti sėkmę: mums sekasi tik tada, kai sekasi mūsų partneriams.

Sveikatos priežiūros organizacijos visoje Europoje susiduria su sunkiais iššūkiais. Visuomenė sensta, o tai reiškia, kad atsiranda vis daugiau ir daugiau žmonių, kuriems reikalinga priežiūra. Taip pat ilgiau gyvename sirgdami lėtinėmis ligomis, dėl to didėja sveikatos priežiūrai keliami lūkesčiai. Be to, daugelis sveikatos priežiūros sistemų susiduria su biudžeto mažinimu ir darbuotojų trūkumu.

Būdami medicinos produktų ir paslaugų tiekėju, manome, kad mūsų pareiga yra rasti konstruktyvių šių iššūkių sprendimų. Esame įsipareigoję savo pacientams, klientams ir ateities kartoms.

Visada pradedame nuo klausimo, kaip galime pagerinti paciento savijautą būtent šiandien sveikatos priežiūros institucijoje. Mūsų užduotis yra tiekti tinkamus produktus tinkamos kompetencijos žmonėms.

Savo darbo sėkmę matuojame, remdamiesi tuo, kaip gerai mūsų partneriai įgyvendina savo tikslus ir viziją.
 Geresnė sveikatos priežiūros kokybė
 Mažesnės bendros išlaidos
 Aplinkosaugos ir ĮSA vystymas