Produktų kategorijos

Medicinos reikmenų parduotuvė, kurioje rasite viską

Mūsų produktų portfelis, kurį sudaro daugiau nei 40 000 produktų, apima visus medicinos reikmenis, kuriuos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas turi pateikti savo pacientams. Mūsų produktų portfelyje rasite pirmaujančių pasaulinio lygio tiekėjų produktus bei mūsų prekės ženklų SELEFA ir BATIST produktus.

Bendradarbiaujame su geriausiais ir labiausiai novatoriškais tiekėjais rinkoje, pavyzdžiui: „Belimed", „FujiFilm“, „Semperit“, „Wellspect HealthCare“, „Attends“, „CCS“, „Smith & Nephew“ ir „3M“.

„OneMed“ prekių ženklai

„OneMed“ turi platų sukurtų ir pagamintų produktų asortimentą.

Visiems mūsų produktams yra taikomi griežti kokybės standartai, kurių laikymąsi užtikrina reguliarūs auditai ir atsitiktiniai bandymai. Dirbame tik su pasaulinio lygio tiekėjais, kurie laikosi šio kokybės įsipareigojimo. Itin svarbu kaip laikomasi TDO taisyklių dėl vaikų darbo.
  

SELEFA katalogas

evercare katalogas

Paslaugos

Sveikatos priežiūrą gerinančios ir išlaidas mažinančios paslaugos

Visoje Europoje sveikatos priežiūros specialistai yra ambicingi ir atsidavę savo pacientams. „OneMed“ paslaugos leidžia jiems dar geriau atlikti savo darbą. Tai padeda ne tik užtikrinti geresnę sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, bet ir sumažinti išlaidas.

„OneMed“ paslaugos leidžia suderinti tinkamus produktus su tinkamomis kompetencijomis ir metodais, tokiu būdu užtikrinant efektyvias sveikatos priežiūros paslaugas tiek šiandien, tiek ir ateityje.