Apie „OneMed“

Iš savo centrinės buveinės Švedijoje valdome veiklą 12 Europos šalių, kuriose bendra apyvarta siekia 400 ml. Eur. Mūsų tikslas yra padėti sveikatos priežiūros organizacijoms visoje Europoje gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, mažinant bendras išlaidas ir didinant aplinkosaugos ir socialinę atsakomybę.

Aplinka, ĮSA ir kokybė

Mūsų planetos išteklių vartojimas vis auga. Remiantis moksliniais tyrimais, energijos, maisto ir CO2 absorbavimui reikalingos erdvės poreikiai didėja taip sparčiai, kad vos po kelių dešimtmečių žmonijai reikės dviejų planetų, kad patenkintų savo poreikius. Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas už planetą, kurią vadiname savo namais.

„OneMed“ siekis yra užtikrinti, kad tinkamu laiku būtų naudojami tinkami produktai ir gaunami reikalingi rezultatai. Taip pat norime įsitikinti, kad mūsų produktai gaminami tiek žmogui, tiek gamtai tinkamomis sąlygomis, o mūsų logistikos sprendimai palieka mažiausią įmanomą pėdsaką. Vadovaudamiesi procesais paremta kokybės filosofija, poveikiu aplinkai ir socialine atsakomybe įgyvendiname tai praktiškai.

Mūsų požiūris į aplinkosaugą žengia koja kojon su mūsų darbu, mažinant bendras sveikatos priežiūros išlaidas ir gerinant kokybę. Visuose savo veiksmuose rezultatus vertiname pagal savo pažadus. Būdai, kuriais mes siekiame rezultatų, apima sunkvežimių, kurie varomi RME100 (rapsais), naudojimą, anglies dvideginio mažinimo programą bei pažangių procesų skatinimą šalyse, kuriose dirbame bendradarbiaudami su savo klientais ir reikalaujame tvarių šildymo, gamybos ir produktų vystymo būdų.

Taip pat siekiame būti atsakingais, sprendžiant socialinius klausimus. Medicinos pramonė turi daug ką nuveikti šioje srityje. Tapimas socialinės atsakomybės lyderiais reikalauja laiko, tačiau esame įsitikinę, kad yra svarbu priimti tinkamus sprendimus ir neapleisti mūsų siekio pagerinti kasdienį žmonių gyvenimą.

„OneMed“ Šanchajaus biure intensyviai sprendžiame aplinkosaugos ir ĮSA klausimus, reguliariai lankome ir atliekame savo tiekėjų auditus. Mes ne tik nurodome saugos ir gamybos sąlygas, bet žvelgiame ir į gyvenimo sąlygas bei darbo užmokestį. Dirbdami kartu su savo tiekėjais siekiame pagerinti sąlygas, kai tik to reikia.

„OneMed“ dirba pagal sertifikuotą kokybės valdymo sistemą, apimančią medicinos prekių rinkodarą, pardavimą ir platinimą bei tokios įrangos gamybą bei aptarnavimą. „OneMed“ yra sertifikuota pagal ISO9001 ir ISO14001.